«به نام آفریننده»
پنجشنبه, 26 فروردين 1400
sms: +98 30005377777753

معرفی خلاصه منوی Assign

Retaining wall : نرم افزار تحلیل و طراحی دیوار حائل بتن مسلح

Assign > Project title
در اینجا می­ توان برچسب پروژه را ایجاد، مشاهده و یا اصلاح نمود. اطلاعات این برچسب عبارتند از: عنوان پروژه، موقعیت، کارفرما، مشاور، نام طراح و تاریخ طراحی. گفتنی است که این بر چسب در فایل پروژه ذخیره شده و نیز به هنگام چاپ در خروجی ها درج می­ گردد.
 
Assign > Equivalent friction angle for cohesive soil
نرم افزار محاسبات را فقط برای دیوارهای با خاکریز دانه­ ای انجام می­ دهد. در صورتی که خاکریز چسبنده باشد می­ توان به منظور جلوگیری از غیر اقتصادی شدن طرح و به کمک این گزینه، یک زاویه اصطکاک داخلی برای خاکی دانه­ ای که طبق توصیه مراجع باید برای دیوار با خاکریز چسبنده و ارتفاع مشخص در نظر گرفت، محاسبه نمود. در پنجره مربوط به این گزینه علاوه بر زاویه اصطکاک داخلی معادل، عمق ترک کششی نیز محاسبه می­ گردد.
توجه داشته باشید که مقادیر ورودی و خروجی این قسمت ارتباطی به پروژه نخواهد داشت و نرم افزار از آن­ها استفاده نمی­ کند.

Assign > Specification of material
در این قسمت مشخصات خاک پی و خاکریز و نیز بتن و فولاد مصرفی دریافت می­ شود.

Assign > Geometry of wall
به کمک پنجره مربوط به این گزینه می ­توان هندسه دیوار حائل را مشخص نمود. این گزینه زمانی فعال می­ شود که مشخصات فنی مصالح وارد شده باشد.

Assign > Lock input data
بعد از انجام تحلیل، تمامی اطلاعات ورودی پروژه فقط خواندنی می­ شوند. برای تغییر در اطلاعات باید ابتدا بر روی این گزینه کلیک کرد تا قفل اطلاعات ورودی باز شود و سپس اطلاعات را به ترتیب تأیید کرده یا آن ها را اصلاح نمود.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

کد امنیتی
تصویر جدید

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.

نرم افزار دیوار حائل , نرم افزار طراحی دیوار حائل , نرم افزار طراحی دیوار حائل بتنی , نرم افزار طراحی دیوار حائل طره ای , دیوار حائل , دیوار حایل , دیوار حائل بتن مسلح , مونونوبه , اوکابه , بتن مسلح , دیوار حائل طره ای , آبا , تحلیل پایداری , دینامیک خاک , بتن آرمه , فشار جانبی خاک , طراحی سازه ای

مهندسی پی , نرم افزار عمرانی , پایداری , ضریب اطمینان , واژگونی , لغزش , کلید برشی , طره , بهینه سازی , نیرو , لنگر , تنش , خاک و پی , زلزله , پی سازی , بتن , نیروی محرک , نیروی مقاوم , مهندسی عمران , پنجه , پاشنه , دال , سازه , نگهبان , تنش در پی , تنش در خاک , فولاد کششی , دیوار خمشی

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!