«به نام آفریننده»
پنجشنبه, 26 فروردين 1400
sms: +98 30005377777753

معرفی خلاصه منوی Analyze

Retaining wall : نرم افزار تحلیل و طراحی دیوار حائل بتن مسلح

Analyze > Full without Earthquake & Full with Earthquake
به وسیله این دو گزینه می­ توان پایداری دیوار حائل را در بارگذاری عادی و استثنائی (بدون در نظر گرفتن اثر نیروی زلزله و با آن) به طور دقیق و کامل بررسی نمود. این دو گزینه فقط هنگامی فعال می­ شوند که پس از وارد کردن مشخصات مصالح، هندسه دیوار نیز توسط کاربر قطعی شده باشد.

Analyze > Quick & Quick with Earthquake
این دو گزینه یکی از ابتکاری ­ترین، زیباترین و کمیاب­ ترین امکانات برنامه در مقایسه با نرم افزارهای مشابه است که به کمک آن می توان علاوه بر ایجاد درک شهودی و تقویت قضاوت مهندسی، بهینه­ یابی را تا حد بسیار مطلوبی انجام داد.
بعد از کلیک کردن روی یکی از این دو گزینه پنجره Geometry of Wall گشوده می­ شود. با این تفاوت که اکنون کادر Quick Analysis در پایین پنجره فعال است. در این شرایط هر تغییری در هر یک از پارامترهای هندسی دیوار ایجاد کنید، بلافاصله بالای مقطع ترسیم شده در پنجره Current Section of Wall نتایج اصلی تحلیل پایداری شامل ضریب اطمینان در مقابل واژگونی و لغزش و نیز تنش در پنجه و پاشنه دیوار نمایش داده می­ شود.
از آنجا که همواره تغییرات در پنجره Current Section of Wall به صورت لحظه ­ای است، در این پنجره بر روی دکمه Soil Stress کلیک کنید تا منحنی نغییرات تنش در زیر پی را نیز ملاحظه کنید. به جای تغییر اعداد نیز از کادر Quick Analysis یکی از پارامترهای هندسی مورد نظر را انتخاب کرده و با کلیک کردن بر روی دکمه ­های + و –  اثرات تغییر پارامتر را به همراه نتایج تحلیل به طرز زیبایی مشاهده کنید.
لازم به ذکر است، پس از تعیین هندسه دلخواه باید حتماً تحلیل کامل صورت پذیرد.

Analyze > Detail of Analysis
به کمک این گزینه می توان نتایج و جزئیات محاسبات تحلیل پایداری را به همراه کلیه کنترل های لازم مشاهده نمود. این گزینه زمانی فعال می شود که تحلیل بدون مشکل انجام شده باشد و مقصود از تحلیل کامل مطلوب بودن نتایج از نظر آیین نامه ها نیست بلکه به معنی انجام شدن بدون خطای تحلیل است.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

کد امنیتی
تصویر جدید

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.

نرم افزار دیوار حائل , نرم افزار طراحی دیوار حائل , نرم افزار طراحی دیوار حائل بتنی , نرم افزار طراحی دیوار حائل طره ای , دیوار حائل , دیوار حایل , دیوار حائل بتن مسلح , مونونوبه , اوکابه , بتن مسلح , دیوار حائل طره ای , آبا , تحلیل پایداری , دینامیک خاک , بتن آرمه , فشار جانبی خاک , طراحی سازه ای

مهندسی پی , نرم افزار عمرانی , پایداری , ضریب اطمینان , واژگونی , لغزش , کلید برشی , طره , بهینه سازی , نیرو , لنگر , تنش , خاک و پی , زلزله , پی سازی , بتن , نیروی محرک , نیروی مقاوم , مهندسی عمران , پنجه , پاشنه , دال , سازه , نگهبان , تنش در پی , تنش در خاک , فولاد کششی , دیوار خمشی

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!