«به نام آفریننده»
پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400
sms: +98 30005377777753

نوار وضعیت پنجره اصلی

 
در پایین پنجره اصلی قرار داشته و در ابتدای کار به شکل زیر است:
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
1) از سمت راست ابتدا ساعت و تاریخ شمسی نمایش داده شده است.
2) بعد از آن یک لینک برای تنظیم ساعت و تاریخ سیستم درج شده که از Control Panel پنجره مربوط را به شکل زیر می گشاید:
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
3) عنوان پروژه نیز به همراه سایر اطلاعات شناسایی پروژه درج شده اند. اگر در حافظه پروژه ای موجود باشد، عنوان آن در مقابل «عنوان پروژه» نمایش داده می شود. با کلیک کردن بر روی «عنوان پروژه» سایر اطلاعات معرفی پروژه نمایش داده می شوند.
اگر به هنگام ایجاد پروژه هر کدام از اطلاعات معرفی پروژه درج نشده باشند، با یک ضربدر قرمز (به جای تیک سبز) به صورت خالی نمایش داده می شود. بدیهی است مسیر و زمان ذخیره بعد از ذخیره سازی یا فراخوانی نمایش داده شده و جزء اطلاعات پروژه نیست.
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
همچنین با راست کلیک بر روی نوار وضعیت می توان به شکل زیر اطلاعات پروژه را اصلاح نمود. این اصلاحات لازم است در نهایت توسط کاربر در فایل پروژه ذخیره شود.
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
4) سمت چپ نیز لینک راهنمای نرم افزار درج شده است. اگر به هنگام باز بودن یکی از پنجره های نرم افزار (غیر از پنجره اصلی) بر روی آن کلیک شود راهنمای مربوط به همان پنجره گشوده شده و در حالت عادی راهنما را بدون انتخاب موضوع می گشاید.
5) هر گاه یکی از محاسبات توزیع رسوب یا روندیابی سیلاب به طور موفقیت آمیز انجام شود، عنوان آن محاسبات در نوار ابزار با یک تیک سبز رنگ نمایش داده می شود. شکل زیر تمام این عناوین را نشان می دهد. اما به یاد داشته باشید هیچگاه افزایش سطح و کاهش سطح با یکدیگر روشن نمی شوند. (بر خلاف شکل زیر)
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

کد امنیتی
تصویر جدید

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.

نرم افزار توزیع رسوب , نرم افزار پخش سیل , نرم افزار روندیابی ذخیره ای , توزیع رسوب , افزایش سطح , روندیابی سیل , روندیابی سیلاب , نرم افزار روندیابی سیل , کاهش سطح , مخزن , هندسه , رسوب گذاری , سدسازی , روندیابی سیل , سیلاب , روت , پخش سیل در مخزن , پالس , روش پالس , سرریز اوجی , تعیین طول تاج بهینه سرریز اوجی , سرریز لبه آبریز , مخزن سد , هیدرولوژی , هیدرولیک

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!