«به نام آفریننده»
چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400
sms: +98 30005377777753

پنجره تحلیل حساسیت

 
این پنجره برای بررسی میزان حساسیت نرخ بازگشت داخلی طرح به تغییر قسمت یا تمامی از هزینه ها و یا درآمدهاست. اگر اطلاعات مورد نیاز پنجره هزینه – درآمد در حافظه موجود نباشد، استفاده از پنجره تحلیل حساسیت مقدور نخواهد بود.
نرم افزار ارزش: ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی
انتخاب داده های مؤثر
به محض ورود، مقادیر جدول اصلی هزینه – درآمد در بالای پنجره نمایش داده می شود. لازم است شما هزینه ها و درآمدهایی را که می خواهید در تحلیل حساسیت دخالت داده شوند، انتخاب کنید.
برای این کار داده های مورد نظر را فقط از ستون های هزینه و درآمد اصلی و فرعی (نه ستون های مجموع هزینه و درآمد) انتخاب کنید.
برای انتخاب داده ها با نگه داشتن کلید چپ ماوس، اشاره گر را روی سلول های مورد نظر حرکت دهید. اگر داده ها مورد نظر شما به یکدیگر متصل نیستند با ترکیب کلید کنترل و ماوس آن ها را انتخاب کنید.

تعیین میزان تغییرات
برای تحلیل حساسیت کاهش و افزایش درآمد و فقط افزایش هزینه (نه افزایش و کاهش) در نظر گرفته شده است. دامنه این تغییرات را در کادر مربوط وارد و بر روی «تحلیل حساسیت» کلیک کنید. نتایج تحلیل در جدول پایینی نمایش داده شده و جدول بالایی، کادر «تعیین میزان تغییرات» و دکمه «تحلیل حساسیت» غیر فعال می گردند.
نرم افزار ارزش: ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی
تحلیل جدید
اگر مایلید دامنه تغییرات و یا داده های مؤثر را عوض کنید، بر روی دکمه «تحلیل جدید» کلیک نمایید تا جدول بالایی، کادر مربوط و دکمه «تحلیل حساسیت» دوباره فعال شوند.

حذف اطلاعات
لازم به ذکر است که اطلاعات نمایش داده شده در جدول قابل ذخیره سازی در حافظه یا دیسک نمی باشد و با بستن پنجره حذف خواهند شد. اما به کمک راست کلیک می توان آن ها را به سایر نرم افزارها کپی یا بر روی کاغذ چاپ نمود.

درباره جدول ها
جدول ها فقط خواندنی بوده و راست کلیک روی جدول پایینی فعال است.
 
معرفی گزینه های راست کلیک جدول:
نرم افزار ارزش: ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی
کپی کل داده های جدول
کل داده های جدول پایینی را برای الصاق در سایر نرم افزارها به حافظه کپی می کند.

عکس برداری از قسمت قابل مشاهده جدول
قسمت قابل مشاهده جدول پایینی را در یک فایل png با وضوح 300 نقطه در اینچ مربع ذخیره می کند.

چاپ جدول
برای چاپ جدول بر روی کاغذ به کار می رود. بعد از انتخاب این گزینه پنجره صفحه آرایی و تنظیم چاپگر گشوده می شود.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

کد امنیتی
تصویر جدید

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.

نرم افزار ارزیابی اقتصادی ,  نرم افزار اقتصاد مهندسی , نرم افزار توجیه اقتصادی , اقتصاد مهندسی , ارزیابی اقتصادی , توجیه اقتصادی , نرخ بازگشت داخلی , IRR , ارزش کنونی , هزینه , درآمد , معادل سالانه , بهره , تنزیل , نرخ , تحلیل حساسیت , قیمت , نمودار , جریان نقدی , شاخص های اقتصادی , ارزش خالص

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!