«به نام آفریننده»
چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400
sms: +98 30005377777753

پنجره نمودار جریان نقدی

    نرم افزار ارزش: ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی
این پنجره از پنجره جریان نقدی و با انتخاب یکی از گرینه های راست کلیک جدول بالایی موجود در پنجره مذکور فراخوانی می شود. به کمک این پنجره می توان نمودار جریان نقدی متناظر با جدول یاد شده را مشاهده نمود.
لازم به ذکر است، این پنجره از پنجره اصلی قابل فراخوانی نیست.
نرم افزار ارزش: ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی
نمودار جریان نقدی
بر روی محور افقی زمان طبق دوره طرح و بر روی محور عمودی ارزش کنونی جریان نقدی بر حسب نرخ بهره معین شده نمایش داده می شوند. راست کلیک هم بر روی نمودار فعال است.

تغییر واحد یا نرخ بهره
برای این کار لازم است پنجره را بسته و به پنجره جریان نقدی باز گردید. از آن جا می توانید نرخ بهره یا واحد مقادیر را تغییر داده و پس از محاسبه جدول، نمودار مربوط را مشاهده نمایید. بنابر این تغییر واحد یا نرخ بهره به طور مستقیم از پنجره نمودار جریان نقدی ممکن نیست.

حذف اطلاعات
لازم به ذکر است که نمودار نمایش داده شده قابل ذخیره سازی در حافظه نیست. اما به کمک راست کلیک می توان آن را روی دیسک ذخیره کرد. راست کلیک در ادامه معرفی خواهد شد.

معرفی گزینه های راست کلیک:
نرم افزار ارزش: ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی
کپی نمودار
نمودار و مقادیر محورهای مربوط را به صورت یک عکس برای الصاق در سایر نرم افزارها به حافظه کپی می کند.

عکس برداری از نمودار
نمودار و مقادیر محورهای مربوط را در یک فایل png با وضوح 300 نقطه در اینچ مربع ذخیره می کند.

عکس برداری نگاتیو از نمودار
نمودار و مقادیر محورهای مربوط را به صورت نگاتیو در یک فایل png با وضوح 300 نقطه در اینچ مربع ذخیره می کند.

چاپ نمودار
برای چاپ رنگی نمودار با زمینه سفید بر روی کاغذ به کار می رود. بعد از انتخاب این گزینه پنجره صفحه آرایی و تنظیم چاپگر گشوده می شود.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

کد امنیتی
تصویر جدید

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.

نرم افزار ارزیابی اقتصادی ,  نرم افزار اقتصاد مهندسی , نرم افزار توجیه اقتصادی , اقتصاد مهندسی , ارزیابی اقتصادی , توجیه اقتصادی , نرخ بازگشت داخلی , IRR , ارزش کنونی , هزینه , درآمد , معادل سالانه , بهره , تنزیل , نرخ , تحلیل حساسیت , قیمت , نمودار , جریان نقدی , شاخص های اقتصادی , ارزش خالص

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!