«به نام آفریننده»
جمعه, 08 ارديبهشت 1396
sms: +98 30005377777753
شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین پیمانکاران 95 مقررات استفاده از نرم افزار پیمانکاران 95

مقررات استفاده از نرم افزار پیمانکاران 95

 
کاربر به هنگام نصب نرم افزار بر روی رایانه خود بندهای زیر را مشاهده کرده و آن ها را می پذیرد:

- نرم افزار «پیمانکاران 95» محصولی از گروه مهندسان عمران و کامپیوتر ثانیه بوده و کلیه حقوق مادی و معنوی آن منحصراً برای این گروه محفوظ است.

- قیمت خرید نرم افزار بر روی وب سایت گروه ثانیه (www.sceg.ir) مشخص است و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی به هیچ دلیل حتی ظاهراً موجه حق اخذ وجهی بیش از این مقدار و یا برقراری واسطه بین خریدار و فروشنده را ندارد. همچنین نرم افزار از همین وب سایت قابل دریافت است.

-  اطلاعات شرکت های پیمانکاری موجود در این نرم افزار بر اساس اطلاعات رسمی منتشر شده توسط (فقط) سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه شده است. بنابراین اطلاعات پیمانکاران انبوه ساز، فضای سبز و ... که از شهرداری و یا سایر سازمان ها پروانه فعالیت دارند به شرطی در نرم افزار موجوداند که دارای رتبه از سازمان برنامه و بودجه باشند.

- برای استفاده صحیح از اطلاعات، کاربر باید با نظام رتبه دهی پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه آشنا باشد.

- اطلاعات این نرم افزار معتبرترین و کامل ترین مجموعه اطلاعات موجود در این زمینه است. اما در هر حال تهیه و توزیع کنندگان این نرم افزار مسؤولیتی در قبال صحت و جامعیت این اطلاعات ندارند.

-  این نرم افزار صرفاً برای آشنایی و امکان ارتباط با پیمانکاران کشور فروخته می شود و خریدار و نماینده وی به صراحت اعلام می دارند که قصد کشف رمز، استخراج اطلاعات، مشابه سازی، انتشار و یا فروش اطلاعات و به عبارت کلی سوء استفاده و بهره برداری نا متعارف از نرم افزار را نداشته و نیز در این زمینه با دیگری همکاری نخواهد داشت.

- مشخصات نرم افزار و نحوه استفاده از آن به طور تفصیلی و مصور در راهنمای آنلاین آن بر روی سایت گروه ثانیه توضیح داده شده است. اما ضروری است خریدار قبل از خرید، نکات مبهم را به صورت کتبی یا شفاهی بپرسد.

- خریدار اعلام می دارد که از مشخصات، ویژگی ها، امکانات، محدودیت ها، مقررات استفاده، سخت افزار مورد نیاز و نحوه بهره برداری از نرم افزار مطلع است. بنابر این گروه ثانیه مسؤولیتی در مورد انطباق ذهنیات خریدار با واقعیت ندارد.

- نرم افزار و تمام خروجی های آن از قبیل جداول، نمودارها و ... چه به صورت عکس، فیلم و یا چاپ بر روی کاغذ و با هر شکل دیگر نزد خریدار امانت است و خریدار حتی به صورت رایگان حق تکثیر، انتشار یا واگذاری نرم افزار و یا خروجی های آن را به غیر ندارد. بر همین اساس استفاده از چاپگرهای مجازی به منظور تهیه خروجی از نرم افزار به دلیل  تضاد ماهوی با این ماده مجاز نیست.

- اطلاعات نرم افزار بیشتر برای کسی مناسب است که نیازمند برقراری ارتباط با پیمانکاران سراسر کشور و یا بخش قابل ملاحظه ای از کشور باشد. همچنین صحت اطلاعات پیمانکاران شهرهای بزرگ رضایت بخش تر از شهرهای کوچک است.

- گروه ثانیه در حین فروش در خصوص به روزرسانی یا به هنگام سازی رایگان و یا غیررایگان نرم افزار تعهدی به مشتری ندارد.

- نرم افزار دارای محدودیت زمان بهره برداری نیست. اما تا یک سال پس از فروش اگر به هر دلیلی از کار بیفتد، فقط بر روی همان رایانه به صورت رایگان مجدداً توسط گروه ثانیه فعال می شود. البته در طول مدت یاد شده درخواست های مکرر فعال سازی مجدد به صورت رایگان قابل رسیدگی نیست.

- گروه ثانیه نرم افزار را پشتیبانی می کند. اما  پشتیبانی نرم افزار پس از یک سال از تاریخ فعال سازی صرفاً در حد مقدورات خواهد بود.

- این نرم افزار فقط برای استفاده بر روی یک رایانه فروخته می شود و قابلیت جابجایی رایگان بر روی رایانه دیگر را دارا نیست.

- نرم افزار تحت ویندوز بوده و لازم است بر روی رایانه رومیزی (دسک تاپ) یا رایانه قابل حمل (لپ تاپ) نصب شود. بنابراین نرم افزار بر روی تبلت و یا موبایل اجرا نمی شود.

- نرم افزار تحت شبکه نیست و چاپگر نیز باید به درگاه USB و یا LPT رایانه ای وصل باشد که نرم افزار بر روی آن نصب است.

- نرم افزار برای راه اندازی کامل و در اولین اجرا به اینترنت نیاز دارد. اما در اجراهای بعدی امکان ارتباط با اینترنت الزامی نیست.

- توصیه می شود نرم افزار را بر روی درایوی غیر از درایو سیستم عامل نصب کنید.

- نرم افزار با ویندوز  8.1 , 8 , 7 , XP 10 , سازگار است.

- کار با این نرم افزار بسیار ساده است. اما کاربر برای استفاده صحیح باید به اندازه کافی با استفاده از رایانه، ویندوز و اینترنت آشنا باشد.

- وقتی نرم افزار در حال اجراست، مجدداً اجرا نمی شود.

- لازم است زبان منطقه ای سیستم و زبان سازگار با فایل های non-unicode هر دو فارسی با اعداد سازگار با متن باشد. تنظیم زبان بسیار ساده است و خود نرم افزار کاربر را در این زمینه راهنمایی می کند.

- این نرم افزار اطلاعات بیش از 30000 شرکت پیمانکاری سراسر کشور را که دارای گواهینامه تأیید صلاحیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستند، در بر دارد. اطلاعات شرکت های مذکور موارد زیر را شامل می شود:

1) نام شرکت
2) نام مدیر عامل
3) استان محل استقرار
4) نشانی
5) تلفن ثابت
6) تاریخ اخذ یا تمدید گواهینامه
7) صلاحیت ها

نشانی و تلفن دفتر همان است که پیمانکار به سازمان برنامه و بودجه ابراز کرده و گروه ثانیه این اطلاعات را تکمیل یا اصلاح نمی کند. بنابراین اگر شماره تلفن قبل از طرح همکدی مخابرات ابراز و پس از آن توسط خود پیمانکار اصلاح نشده باشد، همان کد قدیم در نرم افزار موجود است. اگر از تغییر کدها مطلع نیستید، سایت شرکت های مخابرات استانی و نیز سایت شرکت مخابرات ایران در نشانی زیر شماره ها را تبدیل می کند:  https://www.tci.ir/default.aspx?tabid=1063
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!

 در صورت نیاز به تماس تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق شماره های مندرج در فرم تماس با ما اقدام فرمایید. 
پیمانکاران 95

بانک اطلاعات شرکت های عمرانی , لیست شرکت های ساختمانی , فهرست شرکت های راهسازی , شماره تلفن شرکت های راهسازی , شماره تلفن شرکت های ساختمانی , شماره تلفن شرکت های عمرانی , شماره تلفن شرکت های پیمانکار , شماره تلفن شرکت های پیمانکاری , دانلود نرم افزار شرکت های عمرانی , دانلود لیست شرکت های ساختمانی , دانلود فهرست شرکت های راهسازی , دانلود شماره تلفن شرکت های عمرانی , دانلود آدرس شرکتهای عمرانی , شرکت های راهسازی , پیمانکاران , شرکت های ساختمانی , رتبه , صلاحیت , پایه , رسته , پیمانکاران , اسامی پیمانکاران ارتباطات , اسامی پیمانکاران آب , اسامی پیمانکاران تأسیسات و تجهیزات , اسامی پیمانکاران راه و ترابری , اسامی پیمانکاران ساختمان و ابنیه , اسامی پیمانکاران صنعت و معدن , اسامی پیمانکاران کاوش های زمینی , اسامی پیمانکاران کشاورزی , اسامی پیمانکاران مرمت آثار باستانی , اسامی پیمانکاران نفت و گاز , اسامی پیمانکاران نیرو , شرکت های ارتباطات , شرکت های آب , شرکت های تأسیسات و تجهیزات , شرکت های راه و ترابری , شرکت های ساختمان و ابنیه , شرکت های صنعت و معدن , شرکت های کاوش های زمینی , شرکت های کشاورزی , شرکت های مرمت آثار باستانی , شرکت های نفت و گاز , شرکت های نیرو , شماره تلفن شرکت های پیمانکار ارتباطات , شماره تلفن شرکت های پیمانکار آب , شماره تلفن شرکت های پیمانکار تأسیسات و تجهیزات , شماره تلفن شرکت های پیمانکار راه و ترابری , شماره تلفن شرکت های پیمانکار ساختمان و ابنیه , شماره تلفن شرکت های پیمانکار صنعت و معدن , شماره تلفن شرکت های پیمانکار کاوش های زمینی , شماره تلفن شرکت های پیمانکار کشاورزی , شماره تلفن شرکت های پیمانکار مرمت آثار باستانی , شماره تلفن شرکت های پیمانکار نفت و گاز , شماره تلفن شرکت های پیمانکار نیرو , لیست شرکت های پیمانکاری رسته ارتباطات , لیست شرکت های پیمانکاری رسته آب , لیست شرکت های پیمانکاری رسته تأسیسات و تجهیزات , لیست شرکت های پیمانکاری رسته راه و ترابری , لیست شرکت های پیمانکاری رسته ساختمان و ابنیه , لیست شرکت های پیمانکاری رسته صنعت و معدن , لیست شرکت های پیمانکاری رسته کاوش های زمینی , لیست شرکت های پیمانکاری رسته کشاورزی , لیست شرکت های پیمانکاری رسته مرمت آثار باستانی , لیست شرکت های پیمانکاری رسته نفت و گاز , لیست شرکت های پیمانکاری رسته نیرو , رتبه بندی , تشخیص صلاحیت , تشخیص صلاحیت شده , گرید , ساجات , سامانه ساجات , برنامه و بودجه , سایت ساجات

تخفیف ویژه چند خرید همزمان
تخفیف ویژه گروه های دانشجویی

شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین پیمانکاران 95 مقررات استفاده از نرم افزار پیمانکاران 95
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


  
خرید اطلاعات شرکت ها
نرم افزار پیمانکاران 95
قیمت+مراحل راه اندازی
دانلود راه انداز پیمانکاران 95
خرید محدود اطلاعات
نرم افزار کتابخانه و مرکز اسناد نرم افزار پیمانکاران
نرم افزار مرکز کاریابی نرم افزار چشمه
نرم افزار حسابداری نرم افزار کارون
نرم افزار صندوق قرض الحسنه نرم افزار کانال
نرم افزار Retaining wall نرم افزار ارزش