«به نام آفریننده»
جمعه, 02 تیر 1396
sms: +98 30005377777753
شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار پیمانکاران 95 پنجره جزئیات اطلاعات شرکت های نرم افزار پیمانکاران 95

پنجره جزئیات اطلاعات شرکت های نرم افزار پیمانکاران 95


این پنجره فقط از جدول پنجره های فهرست و جستجو قابل فراخوانی است و تمام جزئیات اطلاعات یک شرکت خاص را به صورت گرافیکی نمایش می دهد.
نرم افزار پیمانکاران: بانک اطلاعات پیمانکاران سراسر کشور
برای مشاهده شرکت دیگر بستن این پنجره لازم نیست. فقط بر روی نام شرکت در جدول تهیه شده کلیک کنید. اطلاعات پنجره به صورت خودکار تغییر می کند.
دکمه چاپ مشخصات: با این دکمه می توانید تمام اطلاعات شرکت را به صورت متنی و صفحه بندی شده بر روی کاغذ چاپ کنید. با اجرای این فرمان پنجره صفحه آرایی و تنظیمات چاپگر (Page setup and Printer settings) نمایش داده می شود.
دکمه چاپ پنجره: به کمک این دکمه آن چه در پنجره مشاهده می شود به صورت یک کارت ویزیت رنگی 3 × 6  بر روی کاغذ چاپ می شود. با اجرای این فرمان پنجره صفحه آرایی و تنظیمات چاپگر (Page setup and Printer settings) نمایش داده می شود.
دکمه عکس برداری: از این طریق پنجره به صورت یک فایل عکس با ساختار bmp در مسیر مورد نظر کاربر ذخیره می شود.
دکمه رنگ دهی: با این دکمه کاربر می تواند به شرکت رنگ تخصیص دهد و یا رنگ تخصیص داده شده را تغییر داده و یا حذف کند. با این کار به هنگام نمایش شرکت در جدول پس زمینه ردیف مربوط به همین رنگ در خواهد آمد.
این امکان برای ایجاد مفاهیم دیداری در بانک اطلاعات است. به عنوان مثال شما شرکت هایی را که با آن ها تماس گرفته اید، زرد می کنید. شرکت هایی را که برا آن ها کاتالوگ ارسال کرده اید سبز می کنید و ...
دکمه یادداشت: به کمک این دکمه می توانید برای یک شرکت یادداشت منظور کرده و یا یاددشت های قبلی را ویرایش و یا حذف کنید. این یادداشت ها در جداول قابل نمایش است.
این امکان موجب تکمیل یا اصلاح اطلاعات شرکت خواهد شد. به عنوان مثال شماره تلفن دیگری نیز از شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و یا نشانی نمایندگی شرکت در شهر خود را به دست می آورید و یا توضیحاتی لازم است و ... همه این ها را می توانید برای شرکت یادداشت کنید. طول این یادداشت نمی تواند از 1024 کاراکتر بیشتر باشد.
دکمه خروج: پنجره را می بندد.
  
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!

 در صورت نیاز به تماس تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق شماره های مندرج در فرم تماس با ما اقدام فرمایید. 
تخفیف ویژه چند خرید همزمان
تخفیف ویژه گروه های دانشجویی

شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار پیمانکاران 95 پنجره جزئیات اطلاعات شرکت های نرم افزار پیمانکاران 95
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


  
نرم افزار کتابخانه و مرکز اسناد نرم افزار پیمانکاران
نرم افزار مرکز کاریابی نرم افزار چشمه
نرم افزار حسابداری نرم افزار کارون
نرم افزار صندوق قرض الحسنه نرم افزار کانال
نرم افزار Retaining wall نرم افزار ارزش