«به نام آفریننده»
يكشنبه, 03 تیر 1397
sms: +98 30005377777753

پنجره اصلی نرم افزار پیمانکاران 96

پنجره اصلی، پنجره ای است که امکانات نرم افزار از طریق آن فراخوانده شده و با بستن آن نرم افزار به کار خود خاتمه می دهد.

در این پنجره سه دکمه اصلی وجود دارد: فهرست، دستیار و جستجو.

دکمه فهرست:
با کلیک بر روی این دکمه پنجره فهرست (List) که مربوط به فهرست گیری بر اساس استان، رشته، پایه، تاریخ، مقیاس، جاری، امتیاز و ... است گشوده می شود.

دکمه جستجو:
با کلیک بر روی این دکمه پنجره جستجو (Search) که مربوط به جستجوی یک یا تعدادی از شرکت ها در بانک اطلاعات است گشوده می شود.

دکمه دستیار:
با کلیک بر روی این دکمه پنجره دستیار (Assistant) که اطلاعات و امکانات جانبی نرم افزار را در اختیار کاربر قرار می دهد گشوده می شود.

امکانت دیگر:
از امکانات دیگر پنجره اصلی می توان به ساعت و تاریخ هجری شمسی اشاره نمود. همچنین رأس ساعت علاوه بر صدای زنگ، اعلان ساعت نیز شنیده می شود.

وب سایت:
کلیک کردن بر روی نشان گروه ثانیه سایت این گروه (همین سایت) را می گشاید.

جابجایی:
برای جابجا کردن این پنجره در صفحه نمایش می توانید با موس لبه های پنجره را بگیرید و آن را جابجا کنید.

خروج:
کلیک بر روی دکمه خاموش/روشن (دکمه قرمز رنگ پایین صفحه) نرم افزار را می بندد.
   
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.
 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!


شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار پیمانکاران 96 پنجره اصلی نرم افزار پیمانکاران 96