«به نام آفریننده»
شنبه, 02 تیر 1397
sms: +98 30005377777753

زیرمنوی تعیین حجم رسوب

 
پنجره Sediment Volume را می گشاید. وظیفه این پنجره دریافت حجم کل رسوبی است که در دوره زمانی مورد نظر (مثلا عمر مفید طرح) در مخزن ته نشین می شود.
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
علاوه بر آن چه ذکر شد، می توان برای نرم افزار مشخص نمود که توزیع رسوب را برای قسمت های زمانی مساوی دوره زمانی مورد نظر نیز انجام دهد. برای این کار باید مربع مربوط علامت زده شود.
مثال:
10.2 میلیون متر مکعب حجم رسوب ته نشین شده در 50 سال است و ما می خواهیم هر ده سال توزیع رسوب انجام شود. باید پنجره را به صورت زیر تنظیم کنیم:
نرم افزار کارون: توزیع رسوب و روندیابی سیلاب
در این شرایط علاوه بر جدول و نمودارهای توزیع رسوب سال آخر «جدول توزیع رسوب در سال های مختلف» نیز ارائه می گردد.
لازم به ذکر است که حجم رسوب فقط بر حسب میلیون متر مکعب دریافت می شود و می توان با کلیک بر روی یکی از لینک های «توزیع به روش کاهش سطح» و یا «توزیع به روش افزایش سطح» توزیع رسوب را از همین پنجره انجام داد و یا با کلیک بر روی «تأیید» فقط اطلاعات را به حافظه سپرد و پنجره را بست.
کلید «انصراف» پنجره را بدون ایجاد هیچ گونه تغییری در اطلاعات حافظه می بندد.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.
 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!


شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار کارون زیرمنوی تعیین حجم رسوب