«به نام آفریننده»
يكشنبه, 26 آذر 1396
sms: +98 30005377777753

زیرمنوی درون یابی هندسه مخزن

 
پنجره Reservoir Geometry Interpolation را می گشاید. این پنجره امکان درون یابی هر یک از مقادیر تراز - سطح - حجم را بر حسب دیگری با بازه و گام دلخواه فراهم می کند. روش درون یابی «کاردینال اسپلاین» درجه سه با تانسور صفر است.
 
همان طور که مشاهده می شود، در کادر «تنظیمات درون یابی» می توان دقت نمایش داده ها و واحدها را انتخاب کرد.
در کومبو باکس سوم همین کادر متغیر درون یابی انتخاب می شود. بر این اساس مثلا اگر «سطح مخزن» را انتخاب کنید، ستون سمت چپ جدول نتایج به «سطح» تغییر کرده و مقادیر تراز و حجم بر حسب آن درون یابی می شوند.
بعد از انجام تنظیمات لازم، کران پایین و بالای بازه تغییرات و فاصله نقاط درون یابی را بر حسب متغیر و واحدی که برای درون یابی انتخاب شده وارد کرده و کلید درون یابی را کلیک کنید. توجه کنید، وقتی وارد کادر بازه تغییرات می شوید در یک کادر موقت زرد رنگ کران بالا و پایین بازه متغیر انتخابی بر حسب SI نمایش داده می شود اما شما باید آن را بر حسب واحدی که در کادر تنظیمات درونیابی انتخاب کرده اید، وارد کنید.
بعد از انجام درون یابی نتایج در جدول سمت چپ پنجره نمایش داده می شود. برای تغییر بازه و گام تغییرات جدید اعداد مورد نظر را در کادر مربوط وارد کنید.
اگر می خواهید تنظیمات درون یابی را نیز تغییر دهید، لازم است ابتدا بر روی لینک «درون یابی جدید» کلیک کنید. اکنون تمام مقادیر قبلی جدول حذف شده و کادر تنظیمات درون یابی فعال می شود.
راست کلیک هم با «کلیدهای میان بر» آن برای جدول نتایج فعالند. (شکل زیر)
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!

 در صورت نیاز به تماس تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق شماره های مندرج در فرم تماس با ما اقدام فرمایید. 
تخفیف ویژه چند خرید همزمان
تخفیف ویژه گروه های دانشجویی

شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار کارون زیرمنوی درون یابی هندسه مخزن