«به نام آفریننده»
چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397
sms: +98 30005377777753

تغییر در داده های ورودی

 
فقط در صورت نیاز به تغییر در منحنی تراز - سطح و یا تراز نرمال لازم است یک پروژه جدید ایجاد نمود. در غیر این صورت سایر اطلاعات مدنظر را می توان بدون ایجاد پروژه جدید تغییر داد.
بعد از تغییر اطلاعات مورد نظر بلافاصله زیر منوهای نتایج خروجی غیر فعال می شوند. اکنون باید با همان گام هایی که در بخش «گام به گام» توضیح داده شده و از گام تغییر اطلاعات مورد نظر دوباره مراحل را طی نمود.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

نرم افزارهای عمرانی گروه ثانیه دارای تأییدیه فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره شناسایی 206123 و گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره شناسنامه 058179-01017-8 بوده و مشمول قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای می باشند.
 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!


شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار کارون تغییر در داده های ورودی