«به نام آفریننده»
جمعه, 06 مرداد 1396
sms: +98 30005377777753
شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار ارزش 88 تنظیم زبان ویندوز برای ارزش 88 - WINDOWS XP

تنظیم زبان ویندوز برای ارزش 88 - WINDOWS XP


برای استفاده از نرم افزار ارزش 88 هم زبان منطقه ای ویندوز و هم زبان سازگار با فایل های non-unicode باید هر دو فارسی و با اعداد متن سازگار باشد.
برای این منظور و در WINDOWS XP مراحل زیر را دنبال کنید:

1) از منوی Start پنجره Control Panel را گشوده و از آن جا (مطابق شکل زیر) Regional and Language Options را فراخوانی کنید.
farsilan1

2) بعد از گشوده شدن پنجره Regional and Language Options وارد قسمت Languages شده و چک باکس Install files for complex script ... را تیک بزنید.
(در ابتدا این چک باکس فعال است)
3) سی دی ویندوز را داخل سی دی رام گذاشته و بر روی دکمه Apply کلیک کنید. ویندوز پس از انجام عملیات لازم به شما اعلام می کند که لازم است Restart کنید. این کار را انجام دهید.
farsilan2

4) بعد از بالا آمدن مجدد ویندوز گام (1) را تکرار کرده و این بار وارد Advanced شده و زبان non-Unicode را فارسی کنید. دکمه Apply را فشرده و اگر لازم بود مثل گام قبل ویندوز را Restart کرده و دوباره گام (1) را تکرار کنید.
farsilan3

5) این بار در قسمت Regional Options زبان منطقه ای سیستم را فارسی انتخاب کرده و بر روی Customize کلیک کنید.
farsilan4

6) پس از گشوده شدن پنجره Customize Regional Options از Digit subsitution گزینه Context را انتخاب و بر روی دکمه OK کلیک کنید.
farsilan5

هم اکنون زبان منطقه ای سیستم و زبان سازگار با فایل های non-unicode هر دو فارسی با اعداد سازگار با متن است.
 
 

درج یک دیدگاه جدید در این زمینه ...

لطفاً از قلم فارسی استفاده نموده و به منظور درج آگهی رایگان به بخش «آگهی های عمرانی» مراجعه فرمایید. خواهشمندیم از درج یادداشت تقاضای کار و یا تبلیغ محصولات، مشاغل، خدمات، شرکت ها و ... خودداری کنید.

 خاطرتان
همیشه آسوده است!

گروه ثانیه نرم افزارهای خود را پشتیبانی می کند مطمئن
تصمیم می گیرید!

 در صورت نیاز به تماس تلفنی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق شماره های مندرج در فرم تماس با ما اقدام فرمایید. 
تخفیف ویژه چند خرید همزمان
تخفیف ویژه گروه های دانشجویی

شما اینجا هستید: صفحه اول نرم افزارهای ما راهنمای آنلاین نرم افزارها ◄ راهنمای آنلاین نرم افزار ارزش 88 تنظیم زبان ویندوز برای ارزش 88 - WINDOWS XP